Ota meihin yhteyttä

Rekman OÜ
Osoite: Paneeli 4, 11415 Tallinn
Puhelin: +372 601 45 51
+372 601 45 52
Faksi: +372 601 45 59
S-posti: rekman@rekman.com
Rek. nro. 10093586

Kirjoita meille

Työntekijämme

Yrityksessämme työskentelee tällä hetkellä 50 työntekijää, joista noin 40 on tuotantotyöntekijöitä. Koska tilauksia täytetään rakennuskohteiden mukaan asiakkaiden konkreettisten tarpeiden perusteella, se antaa hyvän pohjan kaikkien työntekijöiden jatkuvaa taitojen ja tietojen monipuolista kehittymistä varten. Jokainen Rekmanin valmistama ikkuna- ja ovierä on ainutlaatuinen ja parhaiden asiantuntijoidemme toteuttama. Tämä on luonut pitkäaikaisen kokemuksemme ikkunoiden ja ovien valmistamisessa huomioon ottaen mahdollisuuden tarjota asiakkaalle huippulaatua. Se puolestaan on auttanut kasvattamaan asiakkaidemme luottamusta Rekmanin valmistamia tuotteita kohtaan. Olemme valmiita täyttämään aina tilauksia, joiden tekniset ratkaisut ovat yhä vaativampia.

Raido Raidma

toimitosjohtaja / CEO

raido@rekman.com
+372 52 23 660

Danel Hirbaum

myyntipäällikkö / CFO

danel@rekman.com
+372 51 26 038

Anneli Annikve

toimistopäällikkö

anneli@rekman.com
+372 5 237 256

Martin Tombak

myyntipäällikkö

martin@rekman.com
+372 52 11 188

Evelin Lippur

myyntipäällikkö

evelin@rekman.com
+372 55 660 410

Aavo Leppikson

myyntipäällikkö / vienti

aavo@rekman.com
+372 50 13 643

Tarvo Laur

projektipäällikkö / asennus

tarvo@rekman.com
+ 372 51 06 722

Sven Liinev

logistikko / takuuvastavaa

sven@rekman.com
+ 372 523 95 48

Veljo Laanemäe

suunnittelija päällikkö

veljo@rekman.com
+372 50 80 547

Indrek Päivalill

suunnittelija

indrek@rekman.com
+372 555 86 029

Argo Mürgimäe

tehdasmestari

argo@rekman.com
+372 56 668 178

Urmas Süld

IT-päällikkö

urmas@rekman.com
+372 53 402 034

Mare Õunap

varasto vastavaa

mare@rekman.com
+372 52 08 591

© Copyright - Rekman – massiivipuiset ikkunat ja ovet