Võta meiega ühendust

Rekman OÜ
Aadress: Paneeli 4, 11415 Tallinn
Telefon: +372 601 45 51
+372 601 45 52
Faks: +372 601 45 59
E-mail: rekman@rekman.com
Reg. nr. 10093586

Kirjuta meile

Meie töötajad

Meie ettevőttes töötab tänasel päeval 50 töötajat, kellest tootmistöölisi on ligikaudu 40. Kuna tellimusi täidetakse ehitusobjektide kaupa vastavalt klientide konkreetsetele vajadustele, annab see hea baasi kőikide töötajate pidevaks oskuste ja teadmiste igakülgseks arenguks. Iga partii aknaid ja uksi, mis Rekmanis toodetakse, on unikaalne ja teostatakse meie parimate spetsialistide poolt. See on loonud avestades meie pikaajalist kogemust akende ja uste tootmise valdkonnas võimaluse pakkuda kliendile tippkvaliteeti. Viimane omakorda on aidanud kaasa meie klientide usalduse kasvamisele Rekmanis valmistatud toodete vastu Meie oleme valmis täitma järjest keerukamate tehniliste lahendustega tellimusi.

Raido Raidma

juhatuse esimees / tegevjuht

raido@rekman.com
52 23 660

Danel Hirbaum

müügi- ja turundusdirektor

danel@rekman.com
51 26 038

Anneli Annikve

büroojuht

anneli@rekman.com
5 237 256

Martin Tombak

müügijuht / saksa aknad

martin@rekman.com
52 11 188

Evelin Lippur

müügijuht

evelin@rekman.com
55 660 410

Aavo Leppikson

müügijuht / soome

aavo@rekman.com
50 13 643

Tarvo Laur

projektijuht

tarvo@rekman.com
51 06 722

Sven Liinev

logistik / garantitöödejuht

sven@rekman.com
523 95 48

Veljo Laanemäe

peakonstruktor / tehnoloog

veljo@rekman.com
50 80 547

Indrek Päivalill

konstruktor

indrek@rekman.com
56 35 94 33

Argo Mürgimäe

tehase meister

argo@rekman.com
56 668 178

Urmas Süld

IT projektijuht

urmas@rekman.com
53 402 034

Mare Õunap

laoarvestaja

mare@rekman.com
52 08 591

© Copyright - Rekman - täispuidust aknad ja uksed