Kontakta oss

Rekman OÜ
AAdress: Paneeli 4, 11415 Tallinn
Telefon: +372 601 45 51
+372 601 45 52
Fax: +372 601 45 59
E-post: rekman@rekman.com
Reg. Nr 10093586

Skriv till oss

Våra medarbetare

Idag har vi 50 anställda som arbetar i vårt företag, varav cirka 40 som arbetar i produktionen. När order av byggobjekt har färdigställts i enlighet med kundens specifika behov, ger det en god grund för en konsekvent och omfattande utveckling av kompetens och kunskap hos alla anställda. Varje sats av fönster och dörrar, som produceras i Rekman, är unik och genomförs av våra bästa specialister. Detta har skapat en möjlighet att erbjuda högsta kvalitet till kunden med tanke på vår långa erfarenhet inom området för framställning av fönster och dörrar. Det senare i sin tur har bidragit till utvecklingen av kundernas förtroende för produkter som tillverkas hos Rekman. Vi är redo att uppfylla order med allt mera komplexa tekniska konstruktioner.

Raido Raidma

chairman of the board / CEO

raido@rekman.com
+372 52 23 660

Danel Hirbaum

Styrelseledamot / försäljning

danel@rekman.com
+372 51 26 038

Anneli Annikve

kontors chef

anneli@rekman.com
+372 52 37 256

Martin Tombak

Försäljningschef / tyska fönster

martin@rekman.com
+372 52 11 188

Aavo Leppikson

försäljningschef / export

aavo@rekman.com
+372 50 13 643

Evelin Lippur

försäljare

evelin@rekman.com
+372 55 660 410

Veljo Laanemäe

chief constructor

veljo@rekman.com
+372 50 80 547

Indrek Päivalill

Konstruktör

indrek@rekman.com
+372 555 86 029

Urmas Süld

IT-projektledare

urmas@rekman.com
+372 53 402 034

Argo Mürgimäe

Fabrikschef

argo@rekman.com
+372 56 668 178

Mare Õunap

Lagerchef

mare@rekman.com
+372 52 08 591

© Copyright - Rekman - täispuidust aknad ja uksed